Суспільство
9 березня 2017
Сутичка у Каневі: партійців Медведчука не пустили на Тарасову гору (відео)
Після півгодинної штовханини та суперечок делегати "Українського вибору" завантажились в автобус та поїхали.
news-image

У річницю святкування дня народження Тараса Шевченка у Каневі на Тарасовій горі виникли сутички між активістами націонал-патріотичних сил Черкащини та представниками партії «Український вибір», передає «Є!» із посиланням на сайт Про все.

Близько 50-ти активістів «Українського вибору»  прибули до могили поета для покладання квітів. При цьому, відмовившись від використання сходів, делегати автобусом об’їхали гору з іншого боку та висадились з тильної сторони музею.

 

Ми приїхали з Київської області делегацією православних, християнських громадських організацій, у тому числі й «Українського вибору».

Cьогодні день народження поета Тараса Шевченка і ми хочемо вшанувати його пам'ять, -зазначив у коментарі керівник делегації Валерій Блідар.

 

 

У цей час активісти «Цивільного корпусу» та «Свободи», які побачили, що автобус об'їжджає сходи, кинулись йому навперейми та заблокували заїзд опонентів «живим ланцюгом», вигукуючи «Геть!», «Ганьба!», "Геть московських окупантів!".

Спроби делегатів із Києва пройти до музейного комплексу та пам'ятника Т. Шевченку наштовхнулись на жорсткий спротив. Частина делегатів спробувала пробитись, але націонал-патріоти, застосувавши фізичну силу, не пропустили їх, вимагаючи негайно зупинитись та забратися геть.

 

Ми заблокували захід проросійської, сепаратистської партії «Український вибір» на Тарасову гору. Вони пояснили, що хочуть покласти квіти до могили. Але ми вважаємо, що подібні покидьки не мають права ступати на цю землю. Зараз йде війна в Україні, а вони своєю політикою підтримують російського окупанта, - прокоментував ситуацію активіст Євген Свиридов.

Після півгодинної штовханини та суперечок делегати проросійської партії завантажились в автобус та виїхали з території Тарасової гори.

Увага, на відео присутня ненормативна лексика!