Економіка та бізнес
26 березня 2017
З 1 квітня Пенсійний фонд припинить виплату пенсій українцям через відділення «дочок» Сбербанку
Надалі за бажанням пенсіонера виплату пенсії можуть проводити через установи інших банків, з якими підписано договір на виплату пенсій.
news-image

Пенсійний фонд заявив, що з 1 квітня зупиняє виплату пенсій через відділення українських "дочок" російських держбанків - Сбєрбанку, ВТБ Банку, Промінвестбанку, БМ Банку, ВіЕс Банку.

Про це пише "Урядовий кур’єр", інформує «Є!».

"Пенсії людям, які отримували її через установи цих банків, виплачуватимуть через відділення поштового зв’язку за місцем проживання пенсіонера (доставна дільниця 50). Дата виплати залишається такою самою, яка була у банку", - йдеться в повідомленні.

Надалі за бажанням пенсіонера виплату пенсії можуть проводити через установи інших банків, з якими підписано договір на виплату пенсій, або доставляти додому співробітники відділень поштового зв’язку. Для цього необхідно подати відповідну заяву до районного управління ПФ за місцем перебування на обліку або до управління з координації та контролю за виплатою пенсій.

Як відомо, указом Президента України від 15 березня 2017 року №63/2017 "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)" введено в дію відповідне рішення Ради національної безпеки і оборони України від 15 березня 2017 року.

Це рішення стосується публічних акціонерних товариств "Сбєрбанк", "ВіЕс Банк", "Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк", "ВТБ Банк", "БМ Банк". Воно передбачає заборону розміщувати державні кошти на рахунках цих установ.

Читайте також: Двох менеджерів Сбєрбанку в Москві затримали під час купівлі Ferrari