Події
30 березня 2017
Кілька людей перетворюють Україну на банкомат – посол ЄС
За словами Мінгареллі, Україна має всі можливості швидко стати сучасним відкритим суспільством.
news-image

Посол ЄС Хюг Мінгареллі заявив, що корупція в Україні непокоїть потенційних інвесторів набагато більше, ніж війна. Про це він заявив під час свого візиту до Львова, йдеться у статті на порталі "Твоє місто", поширеному представництвом ЄС в Україні, передає «Є!» із посиланням на Європейську правду.

За словами Мінгареллі, Україна має всі можливості швидко стати сучасним відкритим суспільством, що ґрунтується на ефективній соціальній ринковій економіці.

Але у вас є кілька перепон … війна, яка має величезний негативний вплив на суспільство та економіку. Тому першочергова мета ЄС допомогти вам захищати незалежність, суверенітет та територіальну цілісність вашої країни", – зазначив він.

Посол також підкреслив, що попри різні позиції країн ЄС щодо співпраці з Кремлем, пріоритетом є консолідація для продовження санкцій проти Росії.

Однак, як наголосив посол ЄС, розвитку нашої держави заважають також і внутрішні чинники.

Кілька людей перетворюють вашу фантастичну країну у банкомат. Великою мірою це завдяки корупції. Тому ми присвячуємо багато нашого часу, енергії та ресурсів, ділячись нашим досвідом подолання корупції з вашою владою", – наголосив Мінгареллі.

 

Читайте також: НАБУ відкрило провадження стосовно судді, яка вела процес Насірова
Читайте також: Курс валют на 30 березня