Політика
14 квітня 2017
Луценко звільнив Дмитра Суса за брехню в декларації
Сам чиновник заявив, що дізнався про це від журналістів.
news-image

Старшого слідчого з особливо важливих справ Головного слідчого управління Генпрокуратури Дмитра Суса звільнили  за те, що він не вніс у декларацію інформацію про житло та автомобіль.

"За систематичне грубе порушення вимог Законів Україні "Про запобігання корупції", "Про прокуратуру", правил прокурорської етики, вчинення дій, що порочать звання прокурора і можуть викликати сумнів у його чесності та непідкупності органів прокуратури, звільнити…", - сказано у наказі про звільнення Суса.

Згідно з документом, Сус не вказав у декларації за 2015 рік зареєстрований на нього Citroen C4, а також не вказав у деклараціях за 2015 та 2016 роки інформації про тимчасове користування приміщенням (кімнатою) у Києві, а також про продаж автомобілів Peugeot 406 та Citroen C4.

Інформує «Є!», з посиланням на Українську правду.

Раніше стало відомо, що Суса звільнили 13 квітня. 

Як відомо, 30 листопада 2016 року Дмитро Сус був призначений старшим слідчим з розслідування кримінальних проваджень Департаменту з розслідування особливо важливих справ Головного слідчого управління ГПУ. Це управління очолює Юрій Грищенко.

До цього Сус працював у департаменті з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генеральної прокуратури, який називали "департаментом Кононенка-Грановського", за прізвищами депутатів від БПП Ігоря Кононенка та Олександра Грановського, яким приписують вплив на цей підрозділ ГПУ.

Раніше повідомлялося, що Генпрокурор Юрій Луценко за брехню в декларації та анкеті оголосив догану Сусу.

Як відомо, слідчий Дмитро Сус забув вказати в анкеті доброчесності авто преміум класу Audi Q7 вартістю понад 900 тисяч грн, що, як з'ясували журналісти, належало його 85-річній бабусі.

У серпні 2016 року відбулося зіткнення між співробітниками ГПУ та детективами Національного антикорупційного бюро, які здійснювали зовнішнє спостереження за Сусом.

В ГПУ заявили, що стеження було незаконним, у той час як НАБУ стверджують, що мали на це рішення суду.

 

Читайте також: У Києві горів завод «Електронмаш» (фото)
Читайте також: В НАЗК пояснили відсутність декларації Луценка та інших працівників прокуратури