Україна
2 червня 2017
Уряд працює над захистом України від антидемпінгових розслідувань, - Гройсман
ЄС веде антидемпінгове розслідування щодо поставок в ЄС з України гарячекатаного рулону товстого листа.
news-image

Уряд України працює над захистом своїх інтересів на світових ринках, у тому числі ЄС. Про це повідомив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, під час відвідування одного з найбільших металургійних комбінатів України "Азовсталі", повідомляє «Є!» з посиланням на 112 телеканал.

"Ми сьогодні боремося за весь комплекс нашої конкурентної продукції на ринках ЄС і ринках третіх країн. Ви знаєте що у нас вже є повна ратифікація угоди з ЄС про асоціацію. Хоча в торговій частині вона заробила раніше. У нас є торговельні місії буквально щотижня працюємо - це Туреччина, Ізраїль, ЄС, Канада - з тим можливостям створення нових зон вільної торгівлі у тому числі по всьому широкому спектру. Є багато питань, пов'язаних з антидемпінговими розслідуваннями з різних позицій, і ми над ними працюємо виходячи тільки з інтересів України", - заявив прем'єр.

Як відомо, ЄС веде антидемпінгове розслідування щодо поставок в ЄС з України гарячекатаного рулону товстого листа. У разі рішення про включення антидемпінгових заходів, на українську продукцію буде накладено мито, що зробить продукцію металургів більш дорогий і неконкурентною.

Україна також знаходиться в переговорному процес е навколо підписання Угоди про зону вільної торгівлі з Туреччиною, в рамках якого передбачається пункт про скасування мита на поставку продукції українських металургів в Туреччину. Як відомо, турецькі металурги вже виступили проти цієї норми.

За словами прем'єр-міністра, підприємства гірничо-металургійного комплексу (ГМК) складають 30% ВВП в Україні.

Читайте також:Гройсман перевірить ремонт доріг у трьох областях