Суспільство
2 лютого 2018
Хороший друг, найкраща мама: як доньки президента першу леді вітали (фото)
Діти першої леді не настільки активні та відкриті користувачі, як їхній батько, тому вітали маму особисто.
news-image

Президент Петро Порошенко, мабуть, першим привітав дружину Марину з 56-м Днем народження, а вже потім запостив вітання і у соцмережі. Про це пише «Є!» з посиланням на Таблоїд.

А от діти першої леді не настільки активні та відкриті користувачі, як їхній батько, тому вітали маму особисто.

Хоча ТаблоID все ж таки дізнався, які побажання іменинниця отримала від двох доньок – Олександри та Євгенії.

 
"Із Днем народження, мамо! Бажаю тобі досягти всього, чого ти хочеш, і залишатися такою ж чудовою людиною і одним з найголовніших прикладів для мене у житті", - зазначила Саша.
"Вибач, що дуже рідко тобі про це говорю, тому що я не дуже вмію висловлювати свої почуття, але я дуже сильно тебе люблю і дуже вдячна за те, що ти завжди поруч - навіть коли між нами тисячі кілометрів. Ти дуже хороший друг і найкраща мама, яку хтось або коли-небудь може побажати. Я тебе дуже-дуже сильно люблю!!!" - зізналася дівчина.
 
"Доброго ранку, мам! Вибач, що так рано, але дуже хотілося скоріше тебе привітати. Бажаю тобі успіхів у всіх починаннях (хоча це само собою зрозуміло) і щоб інші люди тільки допомагали і підтримували!" - написала Женя.
"Також хочу побажати терпіння, і щоб робота приносила тільки радість. І найголовніше - це здоров'я. (І так, це означає, може, іноді ходити до лікаря, якщо у тебе перелом) З Днем народження! Ти у нас найкраща, і я дуже сильно тебе люблю!" - привітала донька.

Нагадаємо, Петро Порошенко привітав дружину світлиною та пообіцяв захоплюватися нею. 

Читайте також:Петро Порошенко зворушливо привітав дружину з днем народження (фото)