новини

Російські тюремники показали фото Сенцова з лікарні

28.09.2018 засуджений Олег Сенцов був вивезений до Лабитнангської міської лікарні.

Прес-служба Управління федеральної служби виконання покарань РФ по Ямало-Ненецькому автономному округу опублікувала фото засудженого українського режисера Олега Сенцова під час обстеження 28 вересня. 

Інформує «Є!», з посиланням на УНІАН.

"28.09.2018 засуджений Олег Сенцов був вивезений до Лабитнангської міської лікарні, де йому виконані додаткові дослідження і отримані консультації лікарів-спеціалістів", - йдеться на сайті УФСВП.
"З огляду на результати проведеного обстеження, Олегу Сенцову проведено корекцію лікування", - додали там, не наводячи деталей такої корекції.

Як повідомлялося, 28 вересня в управлінні федеральної служби виконання покарань по Ямало-Ненецькому автономному округу повідомили, що засудженого у Росії українського режисера Олега Сенцова вивезли з колонії до міської лікарні. 14 травня 2018 року Олег Сенцов оголосив голодування з вимогою відпустити всіх українських політв'язнів. Він відмовляється припиняти голодування і лягати в лікарню попри погане самопочуття. 10 вересня стало відомо, що Сенцов написав заповіт на свою творчість на випадок смерті. У помилуванні Сенцова російська влада відмовляє під приводом того, що засуджений сам повинен попросити про помилування. Цього Сенцов робити не збирається.

Читайте також: Супрун вимагає пустити до Сенцова українських лікарів
Читайте також: Стан здоров’я Володимира Балуха різко погіршився: заявляє Український Омбудсмен

29 вересня 2018, 16:36

 

Loading...

До теми

Авторизація