Політика
3 січня 2019
СБУ примусово повернула додому білоруського пропагандиста, який працював в інтересах Росії
Йому забороною в’їзд в Україну терміном на три роки.
news-image

Вчора, 2 січня, СБУ примусово повернула до Білорусі громадянина цієї країни П. Карназицького, який поширював антиукраїнську пропаганду на території нашої держави. Йому забороною в’їзд в Україну терміном на три роки, передає «Є!» із посиланням на прес-службу СБУ.

Оперативники спецслужби встановили, що іноземець, котрий проживав в Україні нелегально, публічно розповсюджував фейкову інформацію. Зокрема,  під час виступів на деяких телевізійних каналах він ставив під сумнів визнані міжнародною спільнотою докази присутності військ країни-агресора на тимчасово окупованих територіях нашої держави.

Також П. Карназицький неодноразово публікував антиукраїнські матеріали на медіа-ресурсах, підконтрольних терористичним організаціям «ДНР» та «ЛНР».

Голова СБУ Василь Грицак зазначив, що після введення обмежень на в’їзд російських громадян в Україну спецслужби РФ все частіше залучають до провокацій іноземців.

«Діяльність подібних проплачених Росією пропагандистів становить загрозу не тільки національним інтересам України, але й суперечить законодавству країн їх походження», – зауважив Голова СБУ.
Читайте також: Порошенко: Росія мертвою хваткою вчепилася у свою церковну мережу в Україні