новини

Зброя, ножі та газові балончики: що не можна брати на дебати на НСК «Олімпійський»

Стадіон здатний вмістити близько 70 тис. глядачів.

Директор Департаменту комунікації МВС України Артем Шевченко заявив, що перевірки на НСК "Олімпійський" під час дебатів будуть "глибокі і прискіпливі", тож закликав не вступати в конфлікти з правоохоронцями і лояльно ставиться до прохань показати сумки, застосування металошукачів і т. д. Про це він повідомив під час політичного ток-шоу "Пульс" на телеканалі "112 Україна", пише «Є!».

"Сили МВС абсолютно готові і мають всі необхідні ресурси, включаючи резерви, для того, щоб забезпечити безпеку, але за однієї умови: обидва лідери двох політичних таборів, що протистоять один одному, і їх прихильники будуть налаштовані на мирний характер цього справді незвичайного масового заходу", - сказав Шевченко.

Він просить всіх відповідально поставитися до всіх заходів безпеки, які будуть забезпечуватися силами Національної поліції, Національної гвардії і ДСНС.

"Будь ласка, всі, хто зможе і захоче туди прийти, ні в якому разі не беріть з собою нічого, що може бути використане як зброя, навіть якщо вона легальна, наприклад газові балончики, ножі, метальні предмети. Також нічого, що може бути використано як піротехніка", - акцентував увагу директор Департаменту комунікації МВС.

Команди кандидатів у президенти Петра Порошенка і Володимира Зеленського уклали тристоронню угоду з НСК "Олімпійський" про оренду стадіону на вечір 19 квітня. 

Як повідомлялося, в неділю, 14 квітня, чинний президент прибув на стадіон НСК "Олімпійський" для дебатів з Володимиром Зеленським, проте останній не приїхав.

Проведення передвиборних дебатів передбачено виборчим законодавством. Згідно з законом, дебати повинні відбутися в останню п'ятницю перед днем виборів. Офіційні дебати повинні проходити в студії громадського мовника в строго визначений час.

Також формат дебатів можливий як частина передвиборчої агітації. 

Активно тема дебатів почала обговорюватися 3 квітня, коли Володимир Зеленський опублікував відеозвернення, в якому викликав Порошенко на дебати на НСК "Олімпійський". Він заявив, що "дає на роздуми 24 години". Порошенко відповів і заявив, що закон передбачає інші умови проведення дебатів, проте погодився дискутувати на стадіоні.

Читайте також:Порошенко погодився на дебати 19 квітня на стадіоні

17 квітня 2019, 14:43

 

Loading...

До теми

Авторизація