Події
2 серпня 2019
Топ-чиновників затримано на хабарі майже 1,5 мільйона доларів
За таку суму хабарники пообіцяли "допомогти" підприємцям.
news-image

Правоохоронці затримали на хабарі майже 1,5 мільйона доларів США топ-чиновників «Інституту охорони ґрунтів України» та держпідприємства «Головинський кар'єр», передає «Є!» із посиланням на Нацполіцію.

Так, було встановлено, що з метою приватизації державного підприємства представники товариства надали пакет документів до держустанови.

Натомість посадовці висунули вимогу щодо надання неправомірної вигоди за вирішення даного питання. 1,3 мільйони доларів США хабара необхідно надати керівнику «Інститут охорони ґрунтів України» та 200 тисяч доларів США – директору «Головинський кар'єр», - повідомили у поліції. 

За визначену суму керівник ДП «Головинський кар'єр», який також є головою ліквідаційної комісії, пообіцял сприяти у пришвидшенні процедури ліквідації держпідприємства, а гендиректор ДУ «Інститут охорони ґрунтів України» - у безперешкодній його приватизації.

Вчора, 1 серпня, правоохоронці затримали генерального директора державної установи «Інститут охорони ґрунтів України»в службовому кабінеті. Одержав пакет з грошима - 1,3 мільйони доларів хабара.  Крім того, на виїзді з Києва було затримано і директора держпідприємства. У нього вилучено 100 тисяч доларів США, які він отримав у якості першої частини неправомірної вигоди. 

Наразі вирішується питання про затримання посадовців та повідомлення їм про підозру. За місцем роботи та проживання правопорушників проводяться санкціоновані обшуки. 

Читайте також: Прокуратура розпочала провадження щодо можливого хабарництва нардепа Лещенка