новини

Арахамія про Шуфрича на чолі комітету ВР: Він дуже хоче, а нам однаково

Нестор Шуфрич є претендентом на посаду голови Комітету з питань свободи слова.

Партія "Слуга народу" погодилася на запропоновану "Опозиційною платформою "За життя" кандидатурою Нестора Шуфрича на посаду голови Комітету з питань свободи слова, бо він є квотою опозиції. Про це заявив журналістам у кулуарах Верховної Ради народний депутат України від партії "Слуга народу" Давид Арахамія, повідомляє Укрінформ, передає «Є!»

Слухайте, у нас є квотний принцип, щось же треба віддавати опозиції. Вони самі делегують, це не ми кажемо, що давайте буде Шуфрич чи Рабінович, чи Медведчук. Вони кажуть, що ми бачимо таку людину. Ми можемо сказати тільки те, що ми вам віддаємо цей комітет, беріть і делегуйте. Тобто ви повинні питання про Шуфрича адресувати ОПЗЖ - це їхня квота і вони фактично делегували особу. Ми погодилися, тому що там був такий список, чесно кажучи, Шуфрич не така вже й погана людина", - сказав Арахамія.

Коментуючи репліку журналістів, що Шуфрич не сприймається медійною спільнотою як захисник свободи слова, депутат зауважив, що знає про це і "особисто цю людину теж не дуже сприймає".

Він же хоче про свободу слова казати, давайте подивимося, як він це робитиме. Він дуже хоче, а нам однаково", - зазначив Арахамія.

Нагадаємо, 27 серпня підготовча депутатська група з-поміж новообраних народних депутатів оголосила кандидатури на посади керівників майбутніх профільних комітетів ВР IX скликання. Серед них — Нестор Шуфрич ("Опозиційна платформа — За життя"), якого назвали як претендента на посаду голови Комітету з питань свободи слова.

На підготовчому засіданні 28 серпня партії "Європейська солідарність" та ВО "Батьківщина" відкликали своїх представників з цього комітету. Отже, було оголошено, що до Комітету з питань свободи слова входитимуть не 7 народних депутатів, а лише 5, зокрема один представник від партії "Опозиційна платформа — За життя" і четверо — від партії "Слуга народу".

Читайте також: Шуфрич похвалився поїздкою до Криму на травневі свята

29 серпня 2019, 13:00

 

Loading...

До теми

Авторизація