Політика
10 жовтня 2019
Президент уточнив свою позицію щодо захисту інтересів України у справі про націоналізацію ПриватБанку
Україна повинна зробити все, щоб жодна копійка не пішла з бюджету — Зеленський про ПриватБанк
news-image
Зеленський зазначив, що його завдання — зробити так, щоб з державного бюджету не було витрачено жодної копійки, пише «Є!»  з посиланням на Hromadske           

Про це Зеленський повідомив під час прес-марафону 10 жовтня.

Я захищаю суспільство України, захищаю інтереси України. Україна повинна зробити все, щоб жодна копійка не пішла з бюджету… Дуже складно захищати Україну, поки не перезавантажені суди. Ми повинні зробити все, щоб жодна у копійку не сплатили колишнім власникам», — повідомив Зеленський.

Напередодні Зеленський повідомив, що у справах ПриватБанку захищатиме інтереси України, однак згодом зазначив, що готовий піти на переговори з колишніми власниками банку, олігархами Ігорем Коломойським та Геннадієм Боголюбовим, щодо судів про націоналізацію банку.

Угода може бути, якщо ми чуємо від одного з джерел, що є якась слабкість у нас у тій чи іншій справі, то треба розмовляти. Треба говорити, щоб держава не несла жодних збитків, треба сісти з ним і сказати: «Дивись, так не буде, грошей не має, ніхто нічого не поверне, давай врегульовувати», — повідомив Зеленський.

Наразі колишні власники ПриватБанку намагаються оскаржити націоналізацію банку та повернути над ним контроль, в той час як уряд, Нацбанк та сам ПриватБанк через суди намагаються отримати виведені з ПриватБанку напередодні націоналізації кошти.

Читайте також:Найголовніше за день: прес-марафон Зеленського, 40 обшуків на Львівській митниці, Всеукраїнський перепис населення