Політика
14 жовтня 2019
У Кремлі взялися за стару мантру про те, що «питання закрите»
У Путіна відмовилися говорити про Крим в "нормандському" та інших форматах
news-image

Прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков знову заявив про те, що питання приналежності анексованого Криму нібито "закрито". І не може обговорюватися в "нормандському" чи інших форматах, пише «Є!»  з посиланням на ZN.ua.

Так прессекретар Путіна відреагував на заяву президента України Володимира Зеленського про те, що питання Криму ставитиметься на майбутній зустрічі лідерів "нормандської четвірки".

Причини цього (анексії Криму – ред.) добре відомі, предтеча цього також добре всім відома, і будь-які інші обговорення в будь-яких форматах неможливі",- сказав Пєсков.

Під час пресмарафону у Києві президент Володимир Зеленський заявив, що на зустрічі в "нормандському форматі" він обов'язково порушуватиме питання про Крим. За його словами, в жодному із переговорних форматів не говорили і не натякали на те, що в обмін на звільнення окупованої території Донбасу Україна повинна визнати Крим російським. 

Дипломат Максим Кононенко у своїй статті для DT.UA писав, що російська окупація Криму - це надовго. На його думку, щоб надовго не перетворилося на назавжди, Україна повинна протиставити російському агресору послідовну, системну та консолідовану політику невизнання, розраховану на далеку перспективу.

Читайте також:В Україні скасували для держслужбовців іспит з української мови