Політика
2 листопада 2019
«Не загравайте з ворогом!» Вакарчук звернувся до Зеленського з потужним закликом (відео)
За словами Вакарчука, уряду України потрібно зрозуміти, хто є її основними ворогами
news-image

Депутат Верховної Ради України, лідер партії "Голос" Святослав Вакарчук закликав чинного главу держави Володимира Зеленського перестати загравати з ворогами країни.

Про це він заявив в ефірі передачі "Свобода слова Савіка Шустера", інформує «Є!», з посиланням на obozrevatel.com.

За словами Вакарчука, уряду України потрібно зрозуміти, хто є її основними ворогами (щоб подивитися відео, доскрольте новину до кінця).

У нашої країни є два вороги. Перший зовнішній – це Російська Федерація, яка почала проти України війну, анексувала Крим і створила ситуацію на Донбасі, по суті контролюючи її. Другий ворог – це слабкість української держави і економіки, а також корупція, яка заполонила країну, – заявив політик.

За його словами, попередня влада публічно заявляла про бажання боротися із зовнішнім ворогом, але загравала з ворогом внутрішнім. У зв'язку з цим Вакарчук нагадав про корупційні скандали попереднього уряду.

Що робить нова команда? Вона пропонує нові прогресивні ідеї, які в майбутньому покращать економічний стан країни. Однак "другий ворог" змушує нас робити крок вперед і два кроки назад. Я це називаю "загравати з ворогом". Я вважаю, що боротися потрібно одночасно з двома ворогами: ми повинні боротися з корупцією і ні на крок не відступати від своїх позицій, коли говоримо про зовнішнього ворога, – підкреслив лідер партії "Голос".

Також Вакарчук закликав брати приклад з Ізраїлю і захищати свою країну без оглядки на реакцію світової спільноти.

Ізраїль встановив в регіоні світ на своїх умовах, після чого США не припинили з ним співпрацювати. Світ любить сильних і успішних, – нагадав політик.

За його словами, щоб встановився мир, потрібно припинить стріляти, потрібна безпека на довгий час. Необхідно відновити контроль над кордоном, повернути суверенітет країні, встановити українські порядки, впевнений Вакарчук.