Україна
22 листопада 2019
Пентагон передасть Україні решту військової допомоги вже за кілька тижнів
Протягом наступних кількох тижнів Пентагон передасть Україні решту оборонної допомоги, закладеної у бюджет США на поточний рік.
news-image

Протягом наступних кількох тижнів Пентагон передасть Україні решту оборонної допомоги, закладеної у бюджет США на поточний рік, пише «Є!» з осиланням на rubryka.

Про це повідомляє “Голос Америки”. Зазначається, що до кінця фіскального року у США, 1 жовтня, Пентагон надав Україні 214 мільйонів доларів із 250 мільйонів. Передача решти коштів очікується найближчим часом.

Цього тижня чотири сенатори-демократи звернулися із листом до міністра оборони США Марка Еспера, висловлюючи занепокоєння щодо недоотримання Україною усієї суми.

Ми асигнували ці гроші. Вони мали бути витрачені протягом минулого фіскального року, до 1 жовтня. Вже добігає кінця листопад, а гроші все ще не витрачені”, – сказав один із авторів цього листа сенатор-демократ Дік Дурбін.

Раніше стало відомо, адміністрація президента Сполучених Штатів насправді планувала розморозити військову допомогу для України в обмін на заяву української влади про розслідування проти Байденів.

 

Читайте також:Пентагон не розслідуватиме затримку військової допомоги Україні