Події
25 листопада 2019
ДТП з Кулебою: подробиці про стан дитячого омбудсмена та його синів
Надвечір 24 листопада уповноважений президента України з прав дитини Микола Кулеба потрапив у страшну ДТП.
news-image

Дитячий омбудсмен Кулеба потрапив у реанімацію після ДТП У момент аварії він перебував у машині разом із своїми синами – Тимофієм і Єлисеєм. Одному – 19-ть, а іншому – 10 років. У результаті як самого Кулебу, так і старшого Тимофія доправили до реанімації. 

Уповноважений президента України з прав дитини Микола Кулеба наразі перебуває у свідомості, пише «Є!» з посиланням на 24tv.

Лікарям вдалося стабілізувати його стан, і його життю нічого не загрожує. Чого не скажеш про його синів – за життя старшого Тимофія наразі борються лікарі. 

За інформацією ТСН, Кулеба разом із сином перебувають у лікарні Феофанія. Стан дитячого омбудсмена – середньої тяжкості. Він – у повній свідомості, загрози його життю немає.

Журналісти додають, що у Кулеби медики діагностували струс мозку та численні забої й травми. Зокрема, мовиться про:

  • закриту черепно-мозкову травму,
  • закриту травму грудної клітини,
  • закриту травму живота,
  • численні перелами ребер з обох боків,
  • забій легень,
  • пневмоторакс (скупчення повітря, яке призводить до часткового або повного колапсу легень – 24 канал).

Щодо Тимофія, то його стан – доволі важкий. Він перебуває в інтенсивному неврологічному відділенні.

Медики кажуть, що юнак – непритомний. Крім того, у нього діагностували закриту черепно-мозкову травму. Чи є загроза життю, поки не повідомляють.

Знайомий Миколи Кулеби Сергій Козак зазначив, що Тимофій перебуває у комі, за його життя борються лікарі.

Про стан молодшого сина Єлісея наразі нічого невідомо. За непідтвердженою інформацією, ним опікуються лікарі в Охматдиті.

За словами знайомого Миколи Кулеби Сергія Козака, у Єлісея переламано таз і щелепу, також він отримав забої різного ступеня.

Ще один потерпілий внаслідок цієї аварії – водій мікроавтобуса, який власне зіткнувся з машиною Кулеби. Чоловік перебуває у Києво-Святошинській лікарні. Його життю також нічого не загрожує.

Сама ж ДТП трапилася на перехресті в селі Чабани Київської області. Судячи з відео зіткнення, дитячий омбудсмен перетинав дорогу на червоне світло.

Читайте також:В Україні на 25% збільшилася кількість ДТП через водіння в нетверезому стані