Політика
28 листопада 2019
Рада практично не підтримує законопроекти Кабміну Гончарука — КВУ
За даними КВУ, за три місяці депутати підтримали тільки 14%, які були зареєстровані Кабміном на чолі з Олексієм Гончаруком.
news-image

У Комітеті виборців України заявили, що однією з головних проблем Верховної Ради дев’ятого скликання є низька підтримка урядових законопроектів, пише «Є!» з посиланням на nv.ua.

За даними КВУ, за три місяці депутати підтримали тільки 14%, які були зареєстровані Кабміном на чолі з Олексієм Гончаруком. За період з 29 серпня 2019 до 21 листопада 2019 уряд Гончарука подав до парламенту 63 законопроекти, з яких стали чинними законами дев'ять. Ще два закони парламент підтримав, але вони очікують підпису президента.

З представлених проектів законів 48% стосувалися сфери податків, бюджету, економічної, фінансової та промислової політики, 16% - питання організації державної влади, правової політики, правоохоронної діяльності та прав людини.

Кабмін, в першу чергу, відповідає за реалізацію прийнятих законів, і логічно, коли продуктивність уряду перевищує показники народних депутатів, а не навпаки. Показовий приклад - закон про ринок землі. Депутати проголосували в першому читанні за свій законопроект, незважаючи на те що в парламенті був зареєстрований урядовий проект закону", - підкреслив глава КВУ Олексій Кошель.

Як повідомляли раніше, після парламентських виборів українці змінили своє ставлення до «нових обличь» у політиці: відтепер громадяни переважно негативно ставляться до непрофесійних політиків.

Читайте також:Кабмін схвалив гарантовану ціну на газ для населення на зиму в розмірі 8 грн/куб. м