новини

Найголовніше за день: протести в урядовому кварталі, обмеження депутатської недоторканності та в'їзд на територію РФ тільки за закордонними паспортами

Читайте про найголовніші події дня, 18 грудня.

Журналісти «Є!» підготували для вас найактуальніші новини за сьогодні, 18 грудня.

Протести в урядовому кварталі

Акції біля адміністративних будівель столиці продовжуються. 

Під Верховною Радою зібрались аграрії та небайдужі громадяни, які виступають за недопущення прийнятя земельної реформи в тому вигляді, в якому її пропонують. Активісти АвтоЄвроСили прийшли до будинку, де за їхніми даними, є квартира у Президента Зеленського.

Обмеження депутатської недоторканності 

Верховна Рада ухвалила у другому читанні і в цілому законопроект № 2237, який вносить зміни до законодавства, щоб обмежити депутатську недоторканність. При доопрацюванні до другого читання у законопроекті передбачили, що нардепи не несуть юридичної відповідальності не тільки за результати голосування або висловлювання у Верховній Раді України та її органах, а й при здійсненні депутатських повноважень.

Ця норма виявилася однією з найбільш дискусійних, однак її підтвердили 326 голосами.

В'їзд на територію РФ тільки за закордонними паспортами

З 1 березня 2020 року перетин кордону з РФ буде здійснюватися на підставі закордонного паспорта. Це стосуватиметься тільки для громадян України, що виїжджають з України на територію РФ. 

Таким чином зменшується час проходження прикордонного контролю кожного громадянина. Для перевірки даних особи відомості закордонних паспортів зчитуються спеціальними приладами.

Раніше ми писали, що в Одесі біля «7 кілометра» горять склади.

18 грудня 2019, 17:00

 

Loading...

До теми

Авторизація