новини

Іран поставив вимогу США: «Ракетні удари – лише ляпас»

Верховний лідер Ірану поставив вимогу Вашингтону вивести війська з регіону.

Верховний лідер Ірану аятола Алі Хаменеї заявив у середу, що ракетні удари Тегерана по двох військових базах в Іраку, на яких розташований американський військовий контингент, є поки лише "ляпасом" по США, і поставив вимогу Вашингтону вивести війська з регіону.

Як повідомляє Європейська правда з посиланням на іранське агентство IRNA, про це Хаменеї заявив у середу, коментуючи ракетні атаки Ірану.

Подібних військових дій недостатньо. Важливо припинити корумповану присутність Америки в регіоні Західної Азії", - сказав Хаменеї, назвавши ракетні удари "ляпасом" для Вашингтона.

Хаменеї високо оцінив проведену операцію, яка була виконана рівно в той самий час уночі, коли американські війська завдали удару по іранському командувачу генерал-лейтенанту Касему Сулеймані в аеропорту Багдада.

Верховний лідер Ірану повторив вимогу до Вашингтона вивести своїй війська з регіону.

США стали причиною воєн, розколу, підбурювання до заколоту, руйнування і знищення інфраструктури в цьому регіоні. Звичайно, вони роблять це по всьому світу. Цей регіон не прийме присутність Америки. Народи регіону та уряди народів не приймуть її", - зазначив Хаменеї.

Нагадаємо, Іран погрожує атакувати Дубай і Хайфу в разі відповіді з боку США.

.

 

8 січня 2020, 14:01

 

Loading...

До теми

Авторизація