Політика
23 січня 2020
Зеленський та делегація поступилися місцями на Всесвітньому форумі пам’яті Голокосту людям, які пережили цю трагедію
Зеленський віддав своє місце на форумі з Голокосту.
news-image

Президент Володимир Зеленський заявив, що не піде на форум з Голокосту в Ізраїлі. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

Зеленський розповів, що через величезний інтерес до Всесвітнього форуму пам'яті Голокосту обмежена кількість місць і важко потрапити багатьом з тих, хто пережив цю трагедію.

Вирішили передати моє місце і місця делегації України цим мужнім, унікальним людям. Преса повідомляє, що так само вчинили деякі міністри ізраїльського уряду. Вважаю, що це правильно... Але на основний захід повинні потрапити ті, хто на це більше заслуговує.", - зазначив він.

Зеленський не піде на форум з Голокосту в Ізраїлі

Раніше повідомлялося, що український президент візьме участь у п'ятому Всесвітньому форумі пам'яті Голокосту, присвяченому 75-й річниці визволення концтабору Аушвіц.

Нагадаємо, сьогодні Володимир Зеленський розпочав робочий візит в Ізраїль. У нього заплановані зустрічі з керівництвом Ізраїлю та представниками ізраїльських ділових кіл.

Читайте також:«Президенту України відвели роль мовчазної масовки під час пропагандистської промови Путіна», - Володимир В'ятрович