новини

Укрпошта закупить 500 пересувних поштових відділень

В межах реформи на Укрпошті традиційні стаціонарні відділення у малих селах вирішили закрити, замінивши їх на пересувні відділення, що покриватимуть декілька населених пунктів.

Укрпошта оголосила тендер на купівлю 500 автомобілів, які виконуватимуть функцію пересувних відділень. Про це повідомив голова Укрпошти Ігор Смілянський.

За його словами, протягом 2 років Укрпошта планує запровадити 1000 пересувних відділень, які мають покрити послугами поштового зв'язку всю територію України.

Це не просто пересувні відділення — це ключ до надання фінансових послуг, реформи енергетики, а також доступності лікарських препаратів для більш ніж 15 мільйонів громадян України», — заявив Смілянський.

Нагадаємо, що в межах реформи на Укрпошті традиційні стаціонарні відділення у малих селах вирішили закрити, замінивши їх на пересувні відділення, що покриватимуть декілька населених пунктів. Раніше в Укрпошті повідомили, що у їхніх відділеннях можна буде зняти готівку.

Зазначимо, що експеримент із запровадження «мобільних», тобто пересувних, відділень Укрпошти стартував у травні 2018 року. Тоді його запропонували реалізувати на Чернігівщині.

Нагадаємо, що 26 жовтня стало відомо, що Укрпошта може відмовитись від доставки пенсій та закрити відділення у селах через нерентабельність. Пізніше, у коментарі Громадському, голова компанії уточнив, що відділення не закриють, якщо Пенсійний фонд підвищить тариф на доставку пенсій. Після цього уряд передбачив 500 мільйонів гривень додаткового фінансування Укрпошти у проєкті бюджету на 2019 рік до другого читання.

Читайте також:Керівник “Укрпошти” прокоментував свою зарплату, яка більша ніж у президента США

11 лютого 2020, 16:10

 

Loading...

До теми

Авторизація