Світ
26 лютого 2020
Євробачення-2020 можуть перенести через коронавірус
Організатори Євробачення стежать за ситуацією.
news-image

Пісенний конкурс Євробачення-2020, який має відбутися в травні в нідерландському Роттердамі, можуть перенести в разі збільшення епідемії коронавірусу. 

Про це повідомив нідерландський вірусолог Аб Остерхау, передає RTL.

За його словами, незважаючи на те, що в країні на даний момент не зафіксували випадків коронавірусу, швидше за все Нідерландам також доведеться зіткнутися з захворюванням.

Потрібно розглядати і таке, що конкурс може не відбутися. Проте все залежить від того, наскільки сильною буде епідемія коронавірусу безпосередньо перед Євробаченням. Але на даний момент все виглядає не дуже обнадійливо через різні місця, де вірус зараз з'являється", - сказав Остерхау.

При цьому в Європейській мовній спілці (EBU), яка є організатором "Євробачення", повідомили, що стежать за ситуацією і у разі потреби будуть розглядати запасні варіанти проведення конкурсу.

Ми дотримуємося рекомендацій Нідерландського національного інституту громадського здоров'я та навколишнього середовища. Якщо вони скажуть, що є конкретна загроза, то ми приймемо міри. Зараз занадто рано про це говорити", - повідомили в EBU.

Раніше РБК-Україна писало, що в разі погіршення ситуації з епідемією коронавірусу існує можливість скасування чемпіонату Європи з футболу-2020.

Також повідомлялося, що Міжнародний олімпійський комітет не виключає можливість скасування Олімпіади в Токіо через коронавірус в Японії. У організаторів є три місяці, щоб визначитися з безпекою Ігор.

Читайте також:На Євробаченні вперше звучатиме пісня українською