новини

Катастрофа МАУ: Іран пропонує визнати «людську помилку» і не відсуджувати компенсацію – ЗМІ

Іран направив проект меморандуму про взаєморозуміння (МОВ) в український МЗС, згідно з яким Україна і сім'ї загиблих повинні визнати "людську помилку" в якості причини авіакатастрофи.

Іран пропонує Україні підписати меморандуму про взаєморозуміння, який зобов'язує Україну і сім'ї жертв рейсу, збитого над Тегераном, відмовитися від свого права на подальший розгляд справи через суд.

Про це повідомляє pravda з посиланням на "Radio Farda"

Виданню стало відомо, що Іран направив проект меморандуму про взаєморозуміння (МОВ) в український МЗС, згідно з яким Україна і сім'ї загиблих повинні визнати "людську помилку" в якості причини авіакатастрофи.

У зазначеному документі також передбачається, що Україна і сім'ї загиблих не повинні переслідувати Іран в кримінальному та судовому порядку в обмін на виплату компенсації Іраном і видачу вмісту бортового відеореєстратора після того, як він буде проаналізований.

Раніше Іран пропонував компенсацію сім'ям жертв катастрофи по 80 тисяч доларів.
В Україні відзначили, що ця компенсація має перевищити суму в 80 тисяч доларів на людину.

Водночас, канадські юристи подали позов проти Ірану від імені жертв збиття українського літака над Тегераном, вимагаючи 1,1 мільярда доларів компенсації.
 
 
 

15 квітня 2020, 13:40

 

Loading...

До теми

Авторизація