новини

На Солом’янці відкривається нова спортивна зала для дзюдо

Саме спортивна галузь, яку часто розглядають як варіант дозвілля, при правильному підході керівництва країни може дати шалений поштовх для економічного зростання, а також змінити світогляд.

Всіх небайдужих киян 5 вересня запрошують на відкриття оновленого приміщення для занять маленьких дзюдоїстів по вулиці Липківського, 36.

У Солом’янському районі після капітального ремонту відкривається оновлена спортивна зала для занять дзюдо.

Про це повідомив на своїй сторінці в Фейсбуці депутат Київради Андрій Андрєєв.

Всі ми пишаємось досягненнями наших спортсменів на міжнародній арені, але до цих пір держава не спромоглася створити належну матеріально-технічну базу для розвитку спорту в Україні. На жаль, не став виключенням дитячий та підлітковий спорт”, – зазначає депутат.

За словами депутата, саме спортивна галузь, яку часто розглядають як варіант дозвілля, при правильному підході керівництва країни може дати шалений поштовх для економічного зростання, а також змінити світогляд. Бо першочергове завдання дитячих спортивних секцій – виховувати дисциплінованих і свідомих майбутніх громадян України, вважає Андрій Андрєєв.

Нагадаємо, оновлений майданчик для занять маленьких спортсменів облаштували на місці старої занедбаної зали в Інституті модернізації освіти МОН, за адресою – вулиця Василя Липківського, 36. На час карантину ремонтні роботи були призупинені. Але нарешті капітальний ремонт завершений – і на святкове відкриття оновленої зали для занять дзюдо запрошують всіх охочих вже 5 вересня цього року.

Нагадаємо, ще на двох вулицях Києва облаштували смуги руху для велосипедів. У новій схемі організації дорожнього руху була надана перевага громадському транспорту та велосипедній інфраструктурі.

Як стало відомо, кожен третій українець хоче відкрити свій бізнес, - опитування. Згідно з дослідженням, українці прагнуть підвищити свій матеріальний рівень.

До речі, раніше повідомлялося, що понад чверть українців відмовилися від відпочинку цього літа. Основною причиною є фінансові проблеми

Читайте також:На Київщині обмежать проведення релігійних свят через коронавірус

18 серпня 2020, 13:47

 

Loading...

До теми

Авторизація