Економіка та бізнес
7 вересня 2020
Україна не готова до легалізації марихуани, зброї та проституції – Разумков
Стосовно зброї Разумков заявив, що українське суспільство до цього не готове.
news-image

Україна зараз не готова до легалізації зброї, проституції і легких наркотиків навіть в медичних цілях.

Про це заявив спікер парламенту Дмитро Разумков, пишуть Факти.

Щодо останнього голова Ради висловився категорично проти.

Не підтримую цю ідею. Я сам ніколи не вживав, і якщо ми говоримо про медичні цілі, то у нас дуже часто під красивою вивіскою з’являються погані ідеї. Тому не підтримую, – сказав він.

Стосовно зброї Разумков заявив, що українське суспільство до цього не готове.

Щодо легалізації проституції спікер також висловив сумніви.

За його слова, українці не готові до цього ментально, релігійно та історично.

Вважаю, що це не для українських реалій, – сказав він.

У жовтні минулого голова Комітету з питань здоров’я, народний депутат від партії Слуга народу Михайло Радуцький заявив, що рішення про легалізацію медичного канабісу буде ухвалене.

За його словами, медична марихуана повинна стати доступною в країні. Але з ухваленням закону в парламенті поспішати не будуть.

Рік тому президент України Володимир Зеленський відхилив петицію про легалізацію зброї. Питання про легалізацію проституції в країні не піднімалося.

Також радимо почитати ексклюзивний коментар Сергія Тамаріна «Киву затягнули в партію, аби було з кого сміятися». Кореспондент Єдності поспілкувався із Сергієм Тамаріним, громадським та політичним діячем, ветераном війни на Сході України, керівником київського осередку політичної партії Національний корпус.

Нагдаємо, у Росії заборонили організацію правих націоналістів, яка виступає проти війни з Україною і правління Путіна. Учасники «Нації і Свободи» здійснювали екстремістську діяльність.

До речі, Руслан Кошулинський розповів, якщо дітей наших не навчати українській мові, це є майбутнє для російського агресора. Ексклюзивне інтерв'ю з Русланом Кошулинським.

Читайте також:У Франції  дозволять медичне вживання марихуани в якості експерименту