Світ
22 жовтня 2020
Мер Праги стане волонтером у лікарні, де лежать хворі із COVID-19
Раніше в чеській столиці відкрили спеціальний готель для хворих на COVID-19.
news-image
Мер Праги Зденек Гржиб з 27 жовтня піде працювати волонтером в одну з міських лікарень, де лежать люди із коронавірусною хворобою. Так він хоче допомогти лікарям.

Про це він заявив у своєму Facebook

Гржиб зазначив, що має медичну освіту (спеціальність радіологія і променева хвороба) і хоче «простягнути руку допомоги (лікарям-ред.) в ці важкі часи». Гржиб додав, що на час волонтерства виконуватиме обов’язки міського голови Праги — зокрема братиме участь у зустрічах кризового штабу і міськради.

Раніше в чеській столиці відкрили спеціальний готель для хворих на COVID-19. Він може підійти людям, які під час подорожі дізналися про те, що вони інфіковані, або жителям Праги, яким треба піти на самоізоляцію, щоб не наражати на небезпеку своїх рідних.

А яка ситуація із коронавірусом у Чехії?

Якщо коротко — значно гірша, ніж у багатьох інших країнах Європи. За останні два тижні кількість хворих на COVID-19 значно зросла. Приміром, за останню добу, 21 жовтня, було виявлено 15 тисяч людей із COVID-19. Всього в 10-мільйонній Чехії коронавірусом заразилося майже 209 тисяч людей.

У Празі коронавірусом заразилися 17 тисяч людей. У місті розгортають польовий госпіталь на 500 ліжок, щоб мати змогу прийняти всіх хворих.

Зазначимо, «Гормон сну» збільшує шанси подолати важку форму COVID-19.

Раніше вчені показали, як поширюється COVID-19 при розмові за столом.

Читайте також:Акція проти примусової вакцинації. Пряма трансляція