Суспільство
5 листопада 2020
Рада звільнила рятувальників від строкової служби в армії
Згідно з пояснювальною запискою, призов осіб рядового і начальницького складу ДСНС ускладнює виконання рятувальниками завдань за призначенням.
news-image

Працівників служби цивільного захисту, прийнятим на службу до органів та підрозділів Держслужби з надзвичайних ситуацій, звільнили від строкової служби в армії, пише Українська правда.

Законопроєкт про внесення змін до статті 17 закону "Про військовий обов'язок і військову службу" щодо відстрочки від призову на строкову військову службу деяких категорій громадян №3689 підтримав 281 нардеп.

Згідно з пояснювальною запискою, призов осіб рядового і начальницького складу ДСНС ускладнює виконання рятувальниками завдань за призначенням. 

Повідомляється, що прийняття закону дозволить "накопичити та підготувати людські ресурси із числа призовників для комплектування людськими ресурсами органів та підрозділів ДСНС".

Це, на думку авторів законопроєкту, дасть змогу ДСНС якісно виконувати завдання за призначенням у мирний час та в особливий період, а також у разі введення надзвичайного стану та проведення цільової мобілізації.

Згідно з прийнятим законом, рятувальники та керівник склад служби звільнені від призову на строкову військову службу на час їх роботи в ДСНС поряд з педагогами, медиками, священиками, поліцейськими тощо.

Нагадаємо, російські снайпери застрелили двох українських бійців під Водяним - президент України мовчить і не коментує. Росіянин в інстаграмме звинуватив президента України в поставках "фосфорних бомб" в Азербайджан - президент України робить офіційну заяву і піднімає свого неадекватного одного до міжнародного масштабу. Про це написав на своїй сторінці фейсбук журналіст Юрій Бутусов

Також стало відомо, що Президент України різко відповів кінорежисеру Саріку Андреасяну на звинувачення в постачаннях зброї Баку.

Також писали: Нема сенсу так героїчно тримати зовнішній фронт, якщо на внутрішньому все програється вщент.