Суспільство
25 лютого 2016
Активісти можуть відновити блокаду російських фур
На думку активістів, "український народ не повинен вести бізнес і годувати окупанта своїм коштом".
news-image

Активісти попередили, що можуть знову розпочати блокаду транзиту російських фур територією України. Про це повідомили активісти організації "Карпатська січ" у Facebook, передає «Є!».

Уряд України сьогодні, 24 лютого, офіційно заявив про готовність до відновлення транзиту російських вантажівок через територію України вже 25 лютого. Без перемовин з українським народом і взяття до уваги його думки, влада використовує нас, учасників блокади, як козир для торгівлі з ворогом. Задля безпеки російських вантажівок уряд планує забезпечити їх конвоювання правоохоронцями через всю територію Української держави, таким чином протиставляючи один одному поліцію та народ, - написано у зверненні.

Також зазначаєтся, що активісти дають уряду "час на обдумування та перерозгляд свого попереднього рішення щодо відновлення транзиту і зі свого боку готові до діалогу".  Крім того, вони звернулися до українських перевізників та закликали їх не виїжджати на територію Росії.

Закликаємо вас не виїжджати на територію Росії, оскільки при відновленні транспортної блокади ви ризикуєте стати заручниками. Вас звідти можуть просто не випустити,оскільки так званий режим "дорога додому" закінчується 25 лютого включно, - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що "український народ не повинен вести бізнес і годувати окупанта своїм коштом".

Якщо транзит буде відновлено - наші дії будуть рішучі і миттєві. Влада повинна дослухатись до власного народу, а не ворога, який цей народ вбиває на Сході України, - вважають активісти.
Читайте також: Кабмін дозволив транзит російських фур територією України