Київ
8 квітня 2016
Відтепер у Києві у МАФах не продаватимуть алкоголь
Віталій Кличко підписав відповідне рішення Київради.
news-image

Мер Києва Віталій Кличко підписав рішення Київради про заборону продажу алкогольних напоїв в тимчасових спорудах (МАФах), передає  «Є!» із посиланням на прес-службу КМДА.

Також Віталій Кличко збирається запропонувати депутатам Київради заборонити продаж алкоголю і в магазинах та торгових мережах після 23:00.

Я переконаний, що необхідно обмежити реалізацію алкогольних напоїв. Якщо ми піклуємося про здоров’я українців, про атмосферу в суспільстві, то не повинен алкоголь продаватися на кожному розі і цілодобово. Бо це ж неприпустимо, коли розпивають алкогольні напої в парках, у столичних дворах, біля шкіл та на дитячих майданчиках. Багато скарг сьогодні від киян, яких хвилює і погіршення криміногенної ситуації в столиці. Якщо ми хочемо забезпечити порядок і безпеку в місті, зменшити число правопорушень, то повинні вживати жорстких заходів. Київ не повинен перетворюватися на суцільну «наливайку», – підкреслив мер столиці.

Віталій Кличко зазначив, що практика обмеження продажу алкоголю, зокрема в нічний час, ефективно працює  в багатьох країнах. 

Читайте також: Абромавичус повідомив про обрання керівника Укрпошти