Резонанс
20 лютого 2017
Хто і для чого створює «групи смерті» для підлітків
Діяльність "груп смерті" націлена на отримання доходу за рахунок дитячих смертей.
news-image

Головною і єдиною метою смертельної гри "Море китів" є отримання прибутку за рахунок продажів відео, на яких неповнолітні накладають на себе руки. Про це написав керуючий партнер Creative Quarter Ілля Кенінгштейн на своїй сторінці у мережі "Фейсбук", передає «Є!» із посиланням на 0332.ua.

За його словами, адміністратори груп змушують дітей виконувати різноманітні квести,  під час яких підлітки спочатку калічать себе, а потім й узагалі вчиняють самогубства, а самі організатори в цей час транслюють усе в прямому ефірі. Потім вони продають ці відеоматеріали на "чорному ринку" у Darknetі .

Тут слід коротко пояснити, що таке darknet. Darknet – це особливий тіньовий сегмент мережі, до якого не можна підключитися через звичайний браузер. Darknet відрізняється високим ступенем анонімності, що, своєю чергою, дозволяє користувачам комунікувати між собою і пересилати один одному інформацію, абсолютно не боячись, що їх викриють в кіберполіції, спецслужбі і т. д., – зазначає Ілля Кенінгштейн.
Таким чином, Darknet давно перетворився у місце збору не тільки дисидентів, біженців, журналістів, спецагентів і представників неурядових організацій, але і торговців зброєю, наркотиками, підробленими кредитними картами, терористів, найманих вбивць, педофілів та інших маніяків всіх мастей. Це людське дно, страхітливе своєю глибиною, – констатує він.

Отже, додає Ілля, діяльність "груп смерті" націлена тільки на одне - отримати дохід за рахунок дитячих смертей.

Читайте також: В Хусті діти вбили матір та викинули тіло в річку
Читайте також: У Львові та Харкові під виглядом стриптиз-клубів працювали борделі (фото)
Читайте також: «Скоро Голлівуд буде Хохловудом, бо стільки хохлів понаїхало» - підручник англійської в львівській книгарні