Економіка та бізнес
20 березня 2017
Польща виділила 100 млн євро на модернізацію української транспортної інфраструктури
З цієї суми 68 млн євро має бути направлено на поліпшення якості автодоріг.
news-image

Польський уряд виділив 100 мільйонів євро на модернізацію української транспортної інфраструктури. З цієї суми 68 млн євро має бути направлено на поліпшення якості автодоріг. Про це інформує ЦТС, посилаючись на матеріал польського порталу Rynek infrastruktury, передає «Є!»  із посиланням на Польське радіо.

Українська сторона вже представила Польщі свої пропозиції щодо проектів, на які можуть бути спрямовані ці кошти. Тепер польська влада повинні оцінити внесені пропозиції, щоб визначитися з напрямками фінансування.

Повідомляється, що Польща кредитує Україну на підставі міжурядової угоди про взаємодопомогу. За допомогою такого кредитування в Польщі розраховують стимулювати прикордонний рух, очікується також, що це дасть поштовх розвитку східних регіонів Польщі.

По обидві сторони від кордону інфраструктури повинні доповнювати одна одну і мати один і той же стандарт. Це основна умова для всіх пунктів перетину кордону, - заявляв у минулому році перший заступник міністра внутрішніх справ Польщі, голова Польської частини Міжурядової координаційної ради з питань міжрегіонального співробітництва Якуб Скіба.

Польська сторона особливо зацікавлена ​​в будівництві автодороги М10 Корчова - Львів, як продовження польської автостради А4. У Польщі також мають великі надії з реалізацією інвестпроекту з розділення приватного і комерційного руху на прикордонному переході Корчова-Краковець, що має збільшити на 50% тут обсяги вантажоперевезень.

Раніше ЦТС повідомляв, що за рахунок коштів польських кредитних коштів у 2017 році має бути відремонтовано близько 175 кілометрів дорожнього полотна на шести автодорогах. Зокрема, мова йде про ремонт доріг:

- О 142001 Яворів-Грушів

- Т 14-03 Грушів-Немирів

- Т 14-18 Нежанковичі-Самбір-Дрогобич-Стрий

- Т 14-04 Червоноград - Рава-Руська

-Т 14-01 КПП Смельніца -Старий Самбір

Н-22 Устилуг-Луцьк-Рівне

На капремонт даних доріг буде направлено 68 млн євро.

Читайте також: Увага! Рух автотранспорту по Південному мосту обмежено - «Київавтодор»
Читайте також: Через шторм кримське узбережжя завалило трубами з Керченського мосту (фото, відео)
Читайте також: 27-річний ірландський футболіст знайдений мертвим через добу після матчу