новини

Віталій Кличко: «Цього тижня німецькі урядовці представлять у Києві результати експертизи Подільсько-Воскресенського мосту»

Будуть представлені результати експертної оцінки технічного та фінансового стану та необхідних ресурсів для добудови Подільсько-Воскресенського мостового переходу.

Цього тижня Київ відвідає делегація німецьких урядовців, які представлять результати технічної і фінансової експертизи Подільсько-Воскресенського мостового переходу. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час виступу на початку засідання Київради, пише «Є!» з посиланням на КМДА.

«Цього тижня Київ відвідає делегація німецьких урядовців і фахівців на чолі з міністром транспорту та інфраструктури і держсекретарем міністерства. Будуть представлені результати експертної оцінки щодо технічного та фінансового стану та необхідних ресурсів для добудови Подільсько-Воскресенського мостового переходу. Ми просуваємося в реалізації цього проекту, і я зроблю все, щоб міст був добудований!», – зазначив Віталій Кличко.

Читайте також:Київський півмарафон відкриває новий сезон масових спортивних заходів у столиці – Ганна Старостенко

4 квітня 2017, 17:59

 

Loading...

До теми

Авторизація