Політика
27 квітня 2017
Віталій Кличко зустрівся в Лондоні з міністром закордонних справ Великобританії Борисом Джонсоном
У столиці Сполученого Королівства відбудуться зустрічі Віталія Кличка з представниками політичних й ділових кіл та з українською громадою Лондона.
news-image

Ми вдячні Великобританії за послідовну позицію в підтримці України та за те, що Британія розуміє важливість і виступає за посилення санкцій проти Росії. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко у Лондоні під час зустрічі з міністром закордонних справ Борисом Джонсоном, передає «Є!» із посиланням на прес-службу КМДА.

«Це сьогодні справді дуже важливо. Адже відчутні санкції, їх наслідки, зможуть зупинити Росію в її агресії проти України і від подальшої ескалації і загострення ситуації. Це важливо і тому, що якщо Росія не отримає сильної відповіді цивілізованого світу, тільки Україною її апетити не обмежаться», – наголосив Віталій Кличко.

Він підкреслив, що Україна розуміє, що повинна досягти прогресу в перетвореннях і необхідних реформах. І зробити це якнайскоріше.

«Бо це теж буде найкращою відповіддю тим, хто не хоче незалежності і успіху України», – зазначив мер Києва.

Також під час зустрічі Віталій Кличко з Борисом Джонсоном обговорили проведення пісенного конкурсу «Євробачення», який відбудеться в Києві. Борис Джонсон цікавився, як готується Київ до зустрічі гостей, зауважив, що йому дуже сподобалася українська столиця, яку він відвідав два місяці тому.

На запитання Віталія Кличка, яку музику любить Борис Джонсон, міністр сказав, що йому подобається творчість учасниці цьогорічного «Євробачення» від Великобританії Люсі Джонс, а також іноді слухає «Hotel California» Eagles.

Віталій Кличко з міністром обговорили і майбутній бій Володимира з британцем Ентоні Джошуа, який відбудеться у Лондоні 29 квітня. Борис Джонсон пожартував, що незалежно від результату суботнього поєдинку відносини між Великобританією і Україною не зіпсуються.

У столиці Сполученого Королівства відбудуться зустрічі Віталія Кличка і з представниками політичних та ділових кіл, з українською громадою Лондона.

Читайте також: У КМДА повідомили про чотири варіанти розв’язання проблеми із перенасиченням дитсадків
Читайте також: Віталій Кличко: «У перші дні травня завершиться реконструкція центральної частини Поштової площі та почне курсувати річковий трамвай» (відео)