Події
12 липня 2017
13 липня у Львові пройде флешмоб «Зберегти Ryanair »
Це перша акція, і організатори не виключають, що будуть наступні.
news-image

Завтра, 13 липня, о 18.00 на паркінгу «Арени Львів» 500 машин сформують назву ірландської авіакомпанії Ryanair, яка нещодавно відмовилась працювати в Україні, інформує «Є!», з посиланням на zik.ua.

Про це повідомили сьогодні у прес-службі Львівської міської ради.

«Зберегти Ryanair» – громадська акція. Усі, хто візьмуть в ній участь завтра, підписуються під вимогами.

Організатори вважають, що Ryanair та інші лоукости стали символом права людини на доступну мандрівку. Українці змушені літати цими ж лоукостами, але з інших країн. І сьогодні час це змінити. До того ж, для України критично важливі нові інвестори – як символ довіри та підтримки. А відхід інвесторів – це підсумок роботи уряду.

«Ми хочемо показати, що нам не байдуже. І ми готові відстояти свої права. І це звернення до двох людей: Президента та Прем’єр-міністра України. Для них зараз найвищий час зробити свій особистий вибір – або вони і далі підтримують олігархів та їхні бізнеси, або дають можливість простим людям літати за 20-30 євро по всьому світу», – розповів один з організаторів акції Юрко Назарук.

Акція триватиме годину. «Приїдь на годину, аби мати можливість літати завжди», – так запрошують львів’ян взяти участь у флеш-мобі.

Це перша акція, і організатори не виключають, що будуть наступні.

До флеш-мобу вже долучилися Марк Зархін, Юрко Назарук, Ярослав Рущишин, Олег Денис, Тарас Кицмей, Олег Мацех, Дмитро Косарєв, Олександр Качмар, Христина Бойко, Михайло Лемак, Всеволод Поліщук, Олексій Шматько, Чад Зоратлі, Олексій Петелько, Ляна Мицько, Вадим Браун та інші активісти. 

Читайте також: Авіакомпанія Ryanair розіслала всім, хто купив квитки, лист з докладною інструкцією, що робити із квитками, які придбали раніше до/з України.
Читайте також: 12 лоукостів, якими можно дешево літати з України по світу