Події
19 липня 2017
Що заважає вступу України до НАТО: У США назвали основну перешкоду
Україна та Грузія не можуть стати на шлях входження в НАТО, поки на їх території знаходяться російські війська.
news-image
Україна та Грузія не зможуть стати членами НАТО, поки на їхніх територіях перебувають російські військові

Про це заявив сенатор-республіканець від штату Арканзас, член Комітету зі збройних сил Сенату США Том Коттон, повідомляє «Є!» з посиланням на "Голос Америки".

Він зазначив, що американська влада повинна посили тиск на Росію, аби остання вивела своїх військовослужбовців з території України та Грузії. 

"На даний момент Україна та Грузія не можуть стати на шлях входження в НАТО, поки на їх території знаходяться російські війська", - наголосив Коттон.

За його словами, кремль повинен залишити території Донбасу та півночі Грузії, а також віддати Україні анексований Крим.

Понад те, тиснути на російську владу потрібно й тому, що країна веде агресивну політику проти країн-сусідів та намагається дестабілізувати Європу та США. 

"Вони це робили у 1983 році, коли допомогли профінансувати масові протести проти розміщення США ракет середньої і меншої дальності в Європі. Вони це роблять, коли втручаються у вибори в Західній Європі та в наші вибори тут. Вони це роблять, проводячи військові навчання. Саме це робить Росія, і ми повинні відповісти рішуче на ці провокації", - підсумував Коттон.

Нагадаємо, 2 лютого Порошенко заявив, що готовий провести референдум про перспективи членства України в НАТО.

8 червня народні депутати підтримали внесення змін до деяких законодавчих актів щодо зовнішньополітичного курсу України.

6 липня Порошенко узаконив прямий курс на вступ у НАТО. Згодом Порошенко розповів, що має зробити Україна, аби її прийняли до НАТО. 

Читайте також:
Вищий господарський суд призупинив виконання рішення Господарського суду Києва, яке передбачає скасування рішення Київської міської ради (КМДА) про заборону реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива у стаціонарних об'єктах торгівлі (магазинах і торгових мережах) із 23.00 до 10.00. Про це йдеться в рішенні суду від 6 липня. Постанову Вищий госпсуд ухвалив у межах розгляду касаційної скарги Київради. Згідно з документом, виконання судового рішення зупинено до закінчення перегляду справи в касації. А наступне засідання призначено на 25 липня. 22 вересня 2016 року депутати Київської міської ради ввели заборону на продаж алкоголю у столиці в нічний час. Рішення набуло чинності 12 жовтня. 20 грудня Київське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України зобов'язало Київраду в місячний термін скасувати рішення про заборону. 10 квітня 2017 року Госпсуд міста Києва задовольнив позов Київського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України до КМДА.
Суспільство
15 липня 2017
Вищий господарський суд призупинив виконання рішення Господарського суду Києва, яке передбачає скасування рішення Київської міської ради (КМДА) про заборону реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива у стаціонарних об'єктах торгівлі (магазинах і торгових мережах) із 23.00 до 10.00. Про це йдеться в рішенні суду від 6 липня. Постанову Вищий госпсуд ухвалив у межах розгляду касаційної скарги Київради. Згідно з документом, виконання судового рішення зупинено до закінчення перегляду справи в касації. А наступне засідання призначено на 25 липня.  22 вересня 2016 року депутати Київської міської ради ввели заборону на продаж алкоголю у столиці в нічний час. Рішення набуло чинності 12 жовтня. 20 грудня Київське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України зобов'язало Київраду в місячний термін скасувати рішення про заборону. 10 квітня 2017 року Госпсуд міста Києва задовольнив позов Київського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України до КМДА.