новини

У Луцьку пройде Міжнародний джазовий фестиваль «Art Jazz Cooperation 2017»

Фестиваль традиційно відбуватиметься у Луцькому замку XIV століття — знаковому місці для нашого міста, адже саме тут у XV ст. відбувся З’їзд європейських монархів.

Луцький джазовий клуб спільно з Громадською організацією «Принцип» під патронатом Генерального консульства Республіки Польща у м.Луцьку запланували провести 25-27 серпня 2017 р. Х Міжнародний джазовий фестиваль «Art Jazz Cooperation 2017», про це пише «Є!» з посиланням на Таблоїд Волині.

Фестиваль традиційно відбуватиметься у Луцькому замку XIV століття — знаковому місці для нашого міста, адже саме тут у XV ст. відбувся З’їзд європейських монархів.

Цьогорічна неймовірна джазова програма в Луцьку даруватиме гостям фестивалю незабутню феєрію якісної музики віл понад 80 музикантів, з восьми країн світу, зокрема, запальні мотиви від першого українського сальса оркестру «Dislocados», музичні емоції від всесвітньо відомого виконавця блюзу Кіта Данна, почути загадкову і космічну Катю Чілі та вперше в Україні почути блюз від німецько-японсько-українського колективу РодеоФМ та ще багато неймовірного можна буде почути за три фестивальних дні в Луцькому замку.

В рамках фестивалю заплановано, окрім музичної частини, фотовиставка з попередніх фестивалів, відкриття 23 серпня в 14:00, галерея мистецтв  ВОНСХУ, а також на території замку цікаві культурні ексклюзиви, майстер-класи тощо від художників, гончарів та ще багато цікавих сюрпризів.

За сприяння: Управління культури Волинської облдержадміністрації, Департаменту культури Луцької міської ради та Волинської обласної філармонії.

До 24 серпня квитки за найменшою ціною: 60 грн. один день або 150 грн. на три дні.

Удень фестивалю ціна на квиток – 100 грн. за один день.

Кількість місць обмежена.

Частина коштів піде на благодійність.

Квитки можна придбати на сайті або за телефоном 066 000 07 54, а також у касах м. Луцька: музичний магазин «Кобза», вул. Стрідецька, 31 та музичний магазин «Медісон», вул. Лесі Українки,17.


 

Читайте також:Оголошено місто й дати проведення Євробачення-2018

26 липня 2017, 14:21

 

Loading...

До теми

Авторизація