Суспільство
31 січня 2018
Луценко пояснив, де взяв гроші на Сейшели
Генпрокурор також похвалився допомогою воїнам АТО.
news-image

Генеральний прокурор України Юрій Луценко пояснив на сторінці у Фейсбуці, звідки у нього і його сім'ї з'явилися гроші на 7-денний відпочинок на Сейшельських островах, передає «Є!»

За словами генпрокурора, сім'я вирішила відпочити у зв'язку з тим, що в 2017 році його старший син одружився, а у нього самого з дружиною був 30-річний ювілей подружнього життя.

"Вирішили, що всією сім'єю в січні проведемо відпочинок, щоб побути разом. Саша і Настя (син і невістка генпрокурора. - ред.) вибирали місце в теплих краях. Син оплатив переліт (ми це вказали в своїх деклараціях). Проживання (приблизно 20 тисяч доларів на трьох) ми оплатили самі", - наголосив Луценко.

Він зазначив що у його сім'ї немає офшорних рахунків за кордоном і зарубіжної нерухомості, гвинтокрилів.

"Останнім часом я отримую зарплату від 130 до 220 тис. грн щомісяця. Іра (дружина генпрокурора, нардеп від БПП. - ред.) - понад 110 тисяч доходу. Це дозволило нам провести з дітьми 7 днів відпочинку. Також ці доходи дозволили мені в грудні матеріально допомогти пораненим воїнам АТО на суму у 450 тис. грн, а Ірині допомагати іншим людям. Я щасливий з обох цих вкладень - в свою сім'ю і в допомогу людям", - підсумував Луценко, виклавши також довідки про свої доходи.