новини

Як розпізнати фальшиві банкноти 500 гривень (відео)

Національний банк України дав роз'яснення, як відрізнити підроблені банкноти номіналом 500 грн від справжніх.

Національний банк України дав роз'яснення, як відрізнити підроблені банкноти номіналом 500 грн від справжніх. Про це йдеться у відео, оприлюдненому на каналі НБУ в Youtube, пише «Є!» з посиланням на РБК.

Як зазначив Віталій Ковтонюк, головний фахівець департаменту грошового обігу НБУ, підроблені банкноти надходять до кас торгівельних мереж, АЗС, метрополітенів.

За даними НБУ, підроблені банкноти небезпечні тим, що в них підроблені елементи захисту, які перевіряються касирами за допомогою ультрафіолетових детекторів.

Але справжні банкноти мають достатньо елементів захисту, які дозволяють перевірити їхню справжність без застосування спеціального обладнання", - сказав Ковтонюк.

Головний фахівець департаменту грошового обігу НБУ повідомив, що підроблені банкноти можна відрізнити на дотик, оскільки вони склеєні з двох аркушів. Крім того, у фальшивих банкнот менш чіткі зображення. Також банкноти можна відрізнити при погляді під кутом.

У серпні 2019 рок року зафіксоване збільшення вилучення з обігу підроблених банкнот номіналом 500 гривень зразка 2006 року, виготовлених струменевим друком з імітацією ультрафіолетового захисту.

Читайте також:Життя після виграшу: як домогосподарка з Умані витрачає виграний у «Лото-Забава» мільйон (відео)

25 вересня 2019, 11:38

 

Loading...

До теми

Авторизація