Економіка та бізнес
18 листопада 2019
Малий бізнес в Україні зможе скористатись фінпідтримкою по програмі ЄБРР
Кошти надаватимуть місцевому малому бізнесу задля здійснення інвестицій та використання оборотного капіталу.
news-image

Представники малого бізнесу в Україні зможуть скористатися новими фінансовими можливостями  у розмірі до 120 млн євро у рамках програми, що її організували ЄС, Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) та його банки-партнери, пише «Є!» з посиланням на mind.ua.

Про це йдеться в повідомленні Представництва ЄС в Україні.

Нові кошти у місцевій валюті забезпечать еквівалент розміром майже у 70 млн євро у рамках ініціативи EU4Business.

Три місцеві банки вже стали учасниками програми. Очікується, що у майбутньому до програми доєднається ще більша кількість місцевих фінансових інституцій. Кошти надаватимуть місцевому малому бізнесу задля здійснення інвестицій та використання оборотного капіталу. Малі та середні підприємства рухають вперед місцеву економіку та забезпечують майже 80% робочих місць в країні. Кредити у місцевій валюті захистять їх від нестабільності обмінного курсу.

Мета ініціативи EU4Business – поліпшити доступ малих і середніх підприємств України до фінансів і бізнесових знань за допомогою консультаційних послуг, фінансування та навчання. Також ініціатива допомагає бізнесу створювати робочі місця, надаючи йому нові навички та підтримуючи його амбіції з експорту своєї продукції на найбільший сусідній ринок, а саме єдиний ринок ЄС, який нараховує понад 500 мільйонів споживачів.

Нагадаємо: на початку місяця Кабінет міністрів на своєму засіданні схвалив залучення кредиту на 450 млн євро від Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) на розвиток в Україні об'єктів інфраструктури в рамках Транс'європейської транспортної мережі (TEN-T).

 

Читайте також:Податкові новації в Україні дадуть притік робочої сили сусіднім країнам, – соціологи