новини

Гончарук: транш МВФ надійде упродовж декількох місяців

Нічого не заважає надходженню грошей від МВФ, за словами прем'єра.

Новий транш кредитної допомоги Україні від Міжнародного валютного фонду надійде упродовж декількох місяців. Про це сказав у інтерв’ю каналу «Україна 24» прем’єр-міністр Олексій Гончарук. 

За його словами, нічого не заважає надходженню грошей від МВФ.

Це абсолютно технічна робота, яка зараз продовжується. Це питання декількох місяців, я не маю жодного сумніву, що ми цю технічну роботу доведемо до кінця і проблем не буде», – зазначив прем’єр.

Він додав, що МВФ дуже «демонізують» через олігархічні ЗМІ.

Багато чуток, розмов, що нібито вони там висмоктують ресурси. Насправді співпраця з МВФ – це про довіру, це про дешеві ресурси… Для нас стратегічно важливо отримати таку довгострокову програмну роботу з МВФ, тому що це дуже авторитетна світова організація, і це сигнал для інвесторів, що можна заходити в Україну, з одного боку, з іншого боку – це можливість мати дешеві ресурси», – наголосив він.

Нагадаємо: 7 грудня Україна та Міжнародний валютний фонд домовилися про початок нової програми співпраці. Зокрема, домовленість передбачає підписання так званої Staff Level Agreement – попередня згода, яка означає намір МВФ укласти кредитну програму з Україною. Загальна сума фінансування має скласти близько ,5 млрд на 3 роки.

Читайте також:Державний борг України перевалив за 1,5 трлн грн

31 грудня 2019, 14:30

 

Loading...

До теми

Авторизація