Українські аграрії отримали рекордну суму страхових виплат
Фермери отримали рекордну суму виплат за агростраховками.
news-image

У 2019 році, в результаті погодних аномалій, українські аграрії отримали рекордну суму страхових виплат в розмірі 44 млн грн., пише «Є!»  з посиланням на agropolit.

Про це заявили експерти компанії Syngenta з партнерами – страховою компанією PZU і IFC, повідомляє seeds.org.ua.  Вони зазначили, що північ країни постраждала від посухи, а південь – від надлишку вологи.

Чернігівщина постраждала від посухи в період цвітіння пшениці. І зараз посуха, в регіоні недостатньо вологи для сівби озимих. Аномальні погодні умови склалися влітку на півдні України, Дніпропетровська і Запорізька області найбільше постраждали від надлишкових дощів», – розповів керівник напрямку захисту від агрономічних ризиків компанії Syngenta Роман Хрипко.

Загальне охоплення площ під страховими посівами виросло за час роботи проекту в Україні до 586 тис. га. Перший сезон запустили на 50 тис. га, другий сезон – на 150 тис. га, 430 тис. га – в третій сезон. Експерт з питань агрострахування проекту IFC «Розвиток фінансування аграрного сектора в Європі і Центральній Азії» впевнений у подальшому розвитку агрострахування в Україні, тому що змінюється клімат.   Нагадаємо, що аграрний комітет розробляє систему страхування врожаю.

 

Читайте також:Перший Генеральний прокурор України дав ексклюзивний коментар про відкриття ринку землі